Pia Polya

Bebek İlgi Kartları 1 Siyah Beyaz 12 Kart

Fiyat
:
119,90 TL
Havale ile
:
113,91 TL
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Bebek İlgi Kartları
  Pia Polya Bebek İlgi Kartları 03-12 ay çocuklar için tasarlanmış,  siyah beyaz hayvan çizimlerinden oluşmaktadır.  Bebek kartı çizileri, bebeklerin odaklanmasını sağlayan, daire, elips ve spirallerden oluşturulmuş kontrast değeri ayarlanmış özel çizimlerdir.

  İçeriği: 118mm x 118mm, kalın mukavva ve selefon kaplı 12 karakter, 12adet  zeka geliştirci oyun kartlarıdır.
  Aslan, zürafa, kurbağa, kaplumbağa, inek, kirpi, maymun, balık, koyun, panda, kelebek, fil.

  Bebekler doğduklarında retinaları tam olarak gelişmediğinden yüksek kontrastlı siyah ve beyazı algılayabilirler. Buna rağmen, sürekli iletişim halinde, çevrelerindeki herşeyi izlemekte, algılamakta ve keşfetmektedirler. Pia Polya Bebek  İlgi Kartları bebeklerin zeka gelişimine yardımcı olacak şekil ve desenleri içerir.  Pia Polya Bebek  İlgi Kartları konsantrasyonu artırır, beyin hücrelerini uyararak algılama becerisini geliştirir.

  Nasıl Kullanılır: Piapolya Bebek İlgi Kartlarını 20cm - 30cm mesafeden bebeğiniz uyanıkken ve rahat bir pozisyonda sıra ile en fazla 1 dakika süresince tam karşısından gösteriniz. Kartları gösterirken,karttaki hayvanın ismini düzgün türkçe kullanarak bir kez söyleyiniz. İlk aylar, 12 adet kartın siyah yüzeylerini sıralayınız. Kontras yüzeyleri göstermek bebeğinizin daha çok dikkatini çekecek, algısını ve dikkatini kolaylaştıracaktır. Zamanla beyaz yüzeylere geçiniz. Bu dönemde bebeğiniz, siyah noktaları ayırt etmeye, şekilleri algılamaya ve daha net görmeye başlacaktır.
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.